Reģistrācijas forma

Esmu izlasījis un pieņemu lietošanas noteikumus!
  

Uzmanību!

Reģistrācijas procesā ievadītie personu dati tiek izmantoti kā kontaktinformācija pasūtījuma noformēšanai un piegādes noformēšanai. Lūdzam ievadīt precīzu kontaktinformāciju, lai izvairītos no maksājuma apstiprināšanas un preces piegādes kavēšanās.

SIA „Wolmaravto” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.wolmarauto.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

1. Lietojot interneta vietni www. wolmarauto.lv, piekrītat, ka SIA „ Wolmaravto” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www. wolmarauto.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

1.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

1.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

1.3. www. wolmarauto.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

1.4. IP adreses,

1.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www. wolmarauto.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

2. SIA „ Wolmaravto” interneta vietnē www. wolmarauto.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KUR JĀPĀRBAUDA PERSONAS DATI.

3. SIA „ Wolmaravto” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www. wolmarauto.lv lietotājs paliks anonīms.

4. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www. wolmarauto.lv, kļūst par SIA „ Wolmaravto” īpašumu, kurus SIA „ Wolmaravto” kā interneta vietnes www. wolmarauto.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

5. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www. wolmarauto.lv, esat piekritis, ka SIA „ Wolmaravto” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos.

 • Kāpēc man ir jāreģistrējas wolmarauto.lv tīmekļa vietnē

  Reģistrēšanās ir nepieciešama vairumam pakalpojumu. Laika ietaupīšana un novērsta nepieciešamība ievadīt informāciju katru reizi, kad vēlaties veikt pasūtījumu.
 • PREČU ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI

  Saskaņā ar 2014. gada 20. maija Ministru Kabineta noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” Pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no Pirkuma, neminot iemeslu. Lai izmantotu tiesības anulēt Pasūtījumu Pircējam ar nepārprotamu paziņojumu jāinformē Pārdevējs par Pircēja lēmumu atteikties no Pirkuma, nosūtot vēstuli uz SIA Wolmaravto, G. Apiņa iela 10a, Valmiera, LV-4201 vai iesniedzot paziņojumu uz e-pastu: info@wolmaravto.lv Atteikuma vēstulē lūgums norādīt precizējošu informāciju: pasūtījuma numuru/pavadzīmes numuru, pavadzīmes izrakstīšanas datumu un preces kodu, nosaukumu un daudzumu, ko vēlaties atgriezt. Pircēja atteikuma tiesību termiņš ir ievērots, ja lēmumu par atteikumu Pircējs paziņo pirms atteikuma tiesību termiņa beigām. Ikvienam Pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pasūtījuma piegādes brīža, vienojoties ar Pārdevēja pārstāvi, samainīt preces pret citām precēm, ja tādas Internetveikalā ir pieejamas un ja: prece nav lietota, preču iepakojums ir saglabāts un nav bojāts; Pircējam ir preču pavaddokumenti un preces ir pilnā komplektācijā. Pircējam jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.
 • Preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.

  Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes www.wolmarauto.lv privātuma politikai. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.
 • Noslēdzošie noteikumi

  Ja Pircējs nepiekrīt Mūsu Noteikumu korekcijai, daļējiem papildinājumiem, Pircējam ir tiesības no tiem atteikties, ar noteikumu, ka Pircējs pazaudē tiesības izmantot Internetveikala pakalpojumus. Ja Pircējs, pēc noteikumu redakcijas, turpina izmantot Internetveikala pakalpojumus, tiek uzskatīts, ka piekrīt Noteikumu redakcijai, daļējām pārmaiņām vai papildinājumiem. Šie noteikumi sastādīti ievērojot Latvijas Republikas normatīvos aktus.
 • Kādas ir norēķinu metodes?

  Veicot pasūtījumu tiešsaistē, varat izmantot šādas norēķinu metodes: 1) Bankas pārskaitījums.