Iieja

Jūsu kopīgotās informācijas aizsardzība ir ārkārtīgi svarīga mums. Turpmāk ir izklāstīti pāris fakti, kurus ir vērts zināt par to, kādus datus mēs vācam, kāpēc un kā mēs to darām, kā arī ar ko mēs tos kopīgojam. Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums!

1. Kādēļ mēs vācam Jūsu datus? Jūsu personas datu izmantošana ļauj mums uzlabot Jums sniegtos pakalpojumus, kā arī ātrāk apstrādāt Jūsu pieprasījumus/pasūtījumus un labāk pārvaldīt mūsu savstarpējās attiecības. Jūsu personas dati var tikt izmantoti, lai: nodrošināt Jūsu veikto pasūtījumu izpildi; sniegtu informāciju, kuru, iespējams, esat pieprasījis; nosūtītu Jums atbilstošu informāciju par produktiem un pakalpojumiem; novērtētu mūsu reklāmas rezultātus; novērtētu mūsu pārdošanas un pēcpārdošanas apkalpošanas rezultātus; uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus. Saņemot Jūsu iepriekšēju piekrišanu, mēs varam izmantot Jūsu personas datus arī, lai: nosūtītu Jums personalizētas reklāmas par produktiem un pakalpojumiem; sniegtu personalizētu klientu apkalpošanas pieredzi; veiktu klientu apmierinātības aptauju.

2. Kādus datus mēs vācam? Jūsu dati palīdz mums nodrošināt to, ka visa mūsu nosūtītā informācija ir jums piemērota. Visu mūsu rīcībā esošo informāciju, visticamāk, esat sniedzis Jūs — piemēram, Jūs bijāt aizpildījis pasūtījuma formu. Dati var ietvert šādu informāciju: personas informācija (vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs); pieprasījuma veids; pirmspasūtījuma dati (automobiļa modelis, produkti un pakalpojumi); informācijas pārlūkošana wolmaravto mājaslapā.