.

Ievads

wolmaravto.lv ir tiešsaistes veikals, kas nodarbojas ar oriģinālu, kā arī analogu auto detaļu pasūtīšanu un pārdošanu jebkuras sarežģītības un kvalitātes Eiropas, Japānas, Korejas un Amerikas automašīnām tieši no ražotnes vai no lielākajām noliktavām Eiropā un NVS.

3 soļi, kā pasūtīt

Ērta meklēšana auto rezerves daļu katalogos

Pasūtījuma statusa izsekošana visā piegādes laika.
Piegādes veic transporta uzņēmumi visā pasaulē.

Kas mēs esam?

 • Uzdevumi un mērķi

  Mūsu vadītāji centīsies jums palīdzēt atrast vislabākās kvalitātes auto rezerves daļas par vislabāko naudu un pēc iespējas īsākā laikā
 • Kā meklēt

  Ērtības labad vietnē ir izveidota automašīnu detaļu galerija. Lai meklētu auto detaļas, jums jāizmanto cilne “Izveidot pieprasījumu”, kur varat pierakstīt oriģinālo rezerves daļas numuru, ja tāds ir, vai pierakstīt automašīnas šasijas numuru un jums interesējošās daļas aprakstu, pēc tam nosūtīt pieprasījumu. Mēs jums atbildēsim pa e-pastu, cik drīz vien iespējams. Jūs varat arī piezvanīt un uzdot jautājumu mūsu menedžerim.
 • Pasūtījuma nosacījumi

  Precēm, kuras jāpasūta no ražošanas rūpnīcas, ir statuss “Īpašs pasūtījums”. Īstenojot īpašu pasūtījumu, no klienta tiek iekasēta 100% priekšapmaksa. Preču piegādes laiks klientam svārstās no 7 līdz 21 dienai, un tas katrā atsevišķā gadījumā tiek saskaņots. Ja preces atrodas noliktavā vai interneta veikala partneru noliktavā, piegādi ar kurjeru veic 1-3 dienu laikā. Īpašo pasūtījumu nav iespējams atcelt pēc tā apmaksas. Visas garantijas ir balstītas uz Latvijas Republikas likumiem. Preču kvalitātes un garantijas pretenzijas tiek izskatītas ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas.

Viss sākās

ar mazu veikaliņu

2010

Cenu politiku

izstrādāja cenu politiku

2012

Uzsākam informācijas

sistēmu ieviešanu

2015
MŪSU
Plāns

Paplašinājam veikalu

2017

Interneta veikals

Sākam izstrādāt tiešsaistes veikalu

2019

Boti:

WhatsApp Messenger un Telegram

2020

Kvalitātes rādītāji

Mēs cenšamies palīdzēt klientiem ar vis dažādākām velmēm.

 • Cēnšamies palīdzēt klientam atrast retas detaļas.
 • Atsaucība, laipnība un sapratne.
 • Mazs uzcenojums.
 • Individuāla pieeja klientam.

Gadā statistika:

1371
Klientu skaits
108314
pasūtījumu daudzums
927042
piegādātas detaļas
18
garantijas gadījumi